EREDMÉNYEINK
2013
Orka Kupa / Gyermek Szinkronúszó Kupa - Országos szintű korosztályos verseny
2013. március
Kötelező elemek - 2. csoport
Molnár Rebeka (2000) 1. hely, Temes Adél (2001) 3. hely
Előírt gyakorlatsor - 3. csoport
Palka Júlia (2002) 1. hely
Kombinációs kűr - vegyes korosztály: 4. hely
Bársony Kinga, Garamvári Gréta, Bakó Dorka Ágnes, Könyves Kata, Orovicza Petra, Iványi Helka, Nyitrai Boglárka, Jurisits Virág, Wiegand Dorottya
Junior korosztály - páros: 4. hely
Pidl Laura - Szőts Ildikó
Delfinik 2013 and LuventaCup - Pozsony
2013. április
Kombinációs kűr - utánpótlás korosztály: 7. hely
Bársony Kinga, Garamvári Gréta, Bakó Dorka Ágnes, Könyves Kata, Iványi Helka, Nyitrai Boglárka, Povarnytsyna Paulina, Povarnyicina Alicia
Hungarian Open Championship 12&Under and Junior Országos Bajnokság 2013
2013. április
Gyerek korosztály - egyéni
Takács Fanni 7. hely
Junior korosztály - egyéni
Horváth Dalma 10. hely
Junior korosztály - páros
Pidl Laura - Szőts Ildikó 7. hely
Duna Kupa, III. Hungarian Open és Utánpótlás-Felnőtt Országos Bajnokság 2013
2013. július
Utánpótlás korosztály - kombinációs kűr - 4. hely
Bakó Dorka Ágnes, Bársony Kinga, Garamvári Gréta, Iványi Helka, Könyves Kata, Nyitrai Boglárka, Povarnytsyna Paulina, Povarnyicina Alicia
Felnőtt korosztály - egyéni
BraunitzerBoglárka 3. hely
Magyar Kupa 2013
2013. november
Gyerek korosztály - egyéni
Takács Fanni 5. hely
Utánpótlás korosztály - páros
Povarnytsyna Paulina - Povarnyicina Alicia 7. hely
Utánpótlás korosztály - kombinációs kűr 3. hely
Bakó Dorka Ágnes, Bársony Kinga, Garamvári Gréta, Iványi Helka, Könyves Kata, Nyitrai Boglárka, Povarnytsyna Paulina, Povarnyicina Alicia
Junior korosztály - egyéni
Horváth Dalma 3. hely
Junior korosztály - páros
Horváth Dalma - Szőts Ildikó 4. hely
Honvéd Kupa 2013 - országos szintű korosztályos verseny
2013. december
Kezdő gyakorlatsor
Bakó Borbála (2003) 1. hely, ZlaticsAnina (2004) 1. hely, Bársony Lotti (2004) 2. hely, Kern Lilien (2003) 2. hely, Bolla Mirtill (2002) 2. hely
Haladó gyakorlatsor
Tóth Emese (2002) 2. hely, Kovácsy Zsófia (2001) 3. hely, Kaposi Fanni (2001) 4. hely
Rekreációs gyakorlatsor
Farkas Júlia (1999) 5. hely, Budavári Glória (2000) 2. hely, Schweitzer Anna (2000) 5. hely, Temes Adél (2001) 3. hely,
Győrfi Sarolta (2001) 5. hely, Palka Júlia (2002) 5. hely
Haladó kötelezők
Grassy Dóra (2000) 4. hely
2012
Honvéd Kupa 2012 - országos szintű korosztályos verseny
2012. december
Előírt gyakorlatsor - 2. csoport
Molnár Rebeka 1. hely
Előírt gyakorlatsor - 3. csoport
Makkai Enikő 2. hely
Kötelező elemek - 2. csoport
Takács Fanni 3. hely
Mini csapat: 2. hely
Budavári Glória - Győrfi Sarolta - Palka Júlia - Schweitzer Anna
Mini csapat: 3. hely
Bankos Alexandra - Dancsó Lilla - Siklér Dorina
Gyerek korosztály - páros
Takács Fanni - Szabó Petra 5. hely
Utánpótlás korosztály - páros
Bársony Kinga - Garamvári Gréta 5. hely
Utánpótlás korosztály - kombinációs kűr : 2. hely
Bakó Dorka - Bársony Kinga - Garamvári Gréta - Iványi Helka - Jurisits Virág - Könyves Kata - Nyitrai Boglárka - Orovicza Petra - Wiegand Dorottya
Magyar Köztársaság Kupa 2012
2012. november
Gyerek korosztály - páros
Takács Fanni - Szabó Petra 6. hely
Utánpótlás korosztály - páros
Bársony Kinga - Garamvári Gréta 6. hely
Utánpótlás korosztály - kombinációs kűr : 2. hely
Bakó Dorka - Bársony Kinga - Garamvári Gréta - Iványi Helka - Jurisits Virág - Könyves Kata - Nyitrai Boglárka - Orovicza Petra - Wiegand Dorottya
Aqua Kupa / Gyermek Szinkronúszó Kupa - országos szintű korosztályos verseny
2012. november
Előírt gyakorlatsor - 1. csoport
Temes Adél 4. hely
Előírt gyakorlatsor - 2. csoport
Farkas Júlia 4. hely, Makkai Enikő 7. hely
Mini csapat: 2. hely
Bankos Alexandra - Dancsó Lilla - Siklér Dorina
Mini csapat: 4. hely
Budavári Glória - Győrfi Sarolta - Palka Júlia - Schweitzer Anna
Hungarian Open - nemzetközi verseny
2012. június
Gyerek korosztály - páros
Bársony Kinga - Garamvári Gréta 10. hely
Povarnytsyna Paulina - Povarnyicina Alicia 13. hely, Takács Fanni - Szabó Petra 14. hely
Vidék Bajnokság 2012 - Pécs
2012. május
Gyerek/ B korosztály- páros
Takács Fanni - Szabó Petra 1. hely
Gyerek / C korosztály - csapat
Budavári Glória - Győrfi Sarolta - Palka Júlia - Schweitzer Anna 2.hely, Páiger Cintia - Povarnyicina Alicia - Siklér Dorina 3. hely
Gyerek korosztály - páros
Bársony Kinga - Garamvári Gréta 1. hely
Vegyes korosztály - kombinációs kűr : 1. hely
Bakó Dorka - Bársony Kinga - Csizmadia Jennifer - Garamvári Gréta- Iványi Helka - Jurisits Virág - Könyves Kata - Nyitrai Boglárka - Orovicza Petra - Wiegand Dorottya
Felnőtt korosztály - kombinációs kűr: 2. hely
Braunitzer Boglárka - Horváth Dalma - Lovasi Eszter - Mázik Kinga - Pidl Laura -Szőts Ildikó
Delfinik 2012 and Iuventa Cup - Pozsony
2012. április
Előírt elemek - Delfink 2
Takács Fanni 1. hely, Szabó Petra 3. hely, Povarnyitcina Alicia 5. hely
Előírt elemek - Delfinik 3
Povarnytsyna Paulina 8. hely
Országos Bajnokság 2012
2012. április
Kombinációs kűr - junior korosztály: 2. hely
Braunitzer Boglárka - Mázik Kinga - Szőts Ildikó - Horváth Dalma - Lovasi Eszter - Pidl Laura
Orka Kupa / Gyermek Szinkronúszó Kupa - Országos szintű korosztályos verseny
2012. február
Előírt gyakorlatsor - 1. csoport
Budavári Glória 1. hely
Előírt gyakorlatsor - 2. csoport
Győrfi Sarolta 2. hely
Előírt gyakorlatsor - páros
Farkas Júlia - Makkai Enikő 2. hely, Palka Júlia - Schweitzer Anna 3. hely
Mini páros - gyerek korosztály
Szabó Petra - Takács Fanni 2. hely, Povarnyicina Alicia - Povarnyitsyna Paulina 5. hely
Mini csapat - gyerek korosztály
Bankos Alexandra - Páiger Cintia - Siklér Dorina 4. hely
Kombinációs kűr - vegyes korosztály: 1. hely
Braunitzer Boglárka - Horváth Dalma - Lovasi Eszter - Mázik Kinga - Pidl Laura - Szőts Ildikó - Wiegand Dorottya
Csillagverseny - Kötelező gyakorlatok versenye
2012. február
Minősített versenyzőink
2 csillag - Takács Fanni (2001)
3 csillag - Bársony Kinga (1999)
4 csillag - Horváth Dalma (1996)
2011
Orka Kupa / Gyermek Szinkronúszó Kupa - országos szintű korosztályos verseny
2011. február
Előírt egyéni gyakorlatsor - 2. csoport
Povarnytsyna Paulina (1999) 3. hely, Povarnyicina Alicia (2000) 1. hely, Takács Fanni (2001) 1. hely, Varga Vivien (2001) 2. hely
Mini páros - gyerek korosztály: 3. hely
Bársony Kinga - Garamvári Gréta
Mini páros - utánpótlás korosztály: 1. hely
Iványi Helka - Pintér Zsófia
Kombinációs kűr - junior korosztály: 1. hely
Braunitzer Boglárka, Hetesi Csilla, Lovasi Eszter, Mázik Kinga, Pidl Laura, Szőts Ildikó
Országos Bajnokság
2011. április
Kombinációs kűr - junior korosztály: 4. hely
Braunitzer Boglárka, Hetesi Csilla, Lovasi Eszter, Mázik Kinga, Pidl Laura, Szőts Ildikó
Kötelező gyakorlatok versenye - gyerek korosztály
Garamvári Gréta 16. hely, Bársony Kinga 29. hely
Mobilkor - Delfin Kupa / Gyermek Szinkronúszó Kupa - országos szintű korosztályos verseny
2011. május
Előírt gyakorlatsor - kezdő csoport
Győrfi Sarolta (2001) 1. hely, Farkas Virág (2000) 1. hely, Schuchmann Fanni (2000) 2. hely
Előírt gyakorlatsor - 2. csoport
Takács Fanni (2001) 1. hely, Varga Vivien (2001) 2. hely, Dancsó Lilla (2001) 3. hely, Povarnyicina Alicia (2000) 1. hely, Rauch Lilla (2000) 2. hely, Páiger Cintia (2000) 3. hely, Povarnytsyna Paulina (1999) 2. hely
Mini páros -utánpótlás korosztály
Könyves Kata - Orovicza Petra 1. hely, Pintér Zsófia - Iványi Helka 2. hely
Hungarian Open - nemzetközi verseny
2011. június
Kötelező gyakorlatok versenye - gyerek korosztály
Bársony Kinga 36. hely
Csillagverseny - Kötelező gyakorlatok versenye
2011. október
Minősített versenyzőink - 2 csillag
Bársony Kinga (1999), Garamvári Gréta (1999)
Kötelező gyakorlatok versenye - gyerek korosztály
Bársony Kinga 6. hely, Garamvári Gréta 10. hely
Kapos Dynamic Kupa - országos szintű korosztályos verseny
2011. október
Kötelező elemek - 1. csoport
Győrfi Sarolta 2. hely
Kötelező elemek - 3. csoport
Takács Fanni (2001) 1. hely, Povarnyicina Alicia (2000) 2. hely, Páiger Cintia (2000) 3. hely, Siklér Dorina (2000) 3. hely, Szabó Petra (2000) 3. hely, Povarnytsyna Paulina (1999) 2. hely
Slovakia Synchro 2011 - Pozsony
2011. november
Kombinációs kűr - junior korosztály: 4. hely
Braunitzer Boglárka, Horváth Dalma, Lovasi Eszter, Mázik Kinga, Pidl Laura, Szőts Ildikó
Aqua Kupa / Gyermek Szinkronúszó Kupa - országos szintű korosztályos verseny
2011. november
Előírt gyakorlatsor - 1. csoport
Makkai Enikő (1998) 2. hely, Farkas Júlia (1999) 1. hely, Palka Júlia (2002) 6. hely
Előírt gyakorlatsor - 2. csoport
Győrfi Sarolta (2001) 2. hely
Gyermek Szinkronúszó Kupa - országos szintű korosztályos verseny
Összesített eredmény - gyerek korosztály:
Takács Fanni 2. hely
Honvéd Kupa 2011 - országos szintű korosztályos verseny
2011. december
Kötelező elemek - 2. csoport
Takács Fanni (2001) 6. hely, Povarnyicina Alicia (2000) 5. hely, Szabó Petra (2000) 6. hely, Povarnyitsyna Paulina (1999) 6. hely
Kombinációs kűr - junior korosztály: 2. hely
Braunitzer Boglárka, Horváth Dalma, Lovasi Eszter, Mázik Kinga, Pidl Laura, Szőts Ildikó
Magyar Köztársaság Kupa 2011
2011. december
Kötelező gyakorlatok - Gyerek korosztály
Bársony Kinga 16. hely, Garamvári Gréta 36. hely
Kötelező gyakorlatok - Gyerek korosztály / B kategória
Povarnytsyna Paulina 1. hely, Takács Fanni 3. hely, Povarnyicina Alicia 4. hely , Szabó Petra 5. hely
Kombinációs kűr - junior korosztály: 3 hely
Braunitzer Boglárka, Horváth Dalma, Lovasi Eszter, Mázik Kinga, Pidl Laura, Szőts Ildikó
2010
Orka Kupa - Székesfehérvár
2010. április
Kombinációs kűr versenyszám - vegyes" korosztály: 3. hely
Bakos Viktória - Braunitzer Boglárka - Hetesi Csilla - Simon Zsófia - Halászi Bernadett - Mázik Kinga - Szőts Ildikó - Lovasi Eszter - Horváth Dalma - Pidl Laura
Gyermek Szinkronúszó Kupa 1. fordulója - Székesfehérvár
2010. április
Előírt gyakorlatsor - 1. csoport
1998-as korosztály: Szabó Ágnes 2. hely
1999-es korosztály: Bankos Alexandra 4. hely
2000-es korosztály: Király Liliána 4. hely
2001-es korosztály: Dancsó Lilla 2. hely, Varga Vivien 3. hely
Előírt gyakorlatsor - 2. csoport
1996-os korosztály: Kelbert Viktória 5. hely
1997-es korosztály: Schiller Michelle 3. hely, Jurisits Virág 5. hely
Mini páros kűrverseny - Gyerek korosztály: 5. hely
Iványi Helka - Pintér Zsófia
Mini csapat kűrverseny - Gyerek korosztály: 3. hely
Bakó Dorka, Bársony Kinga, Garamvári Gréta, Fazekas Nóra
Gyermek Szinkronúszó Kupa 2. fordulója - Monor
2010 május
Előírt gyakorlatsor - páros
1998-as korosztály: Bankos Alexandra - Szabó Ágnes 3. hely
2001-es korosztály: Dancsó Lilla - Varga Vivien 3. hely
Mini egyéni kűrverseny
gyerek korosztály: Pintér Zsófia 2. hely
utánpótlás korosztály: Wiegand Zsófia 4. hely
Mini csapat kűrverseny - gyerek korosztály 2. hely
Bakó Dorka, Bársony Kinga, Garamvári Gréta, Fazekas Nóra
Mobilkor - Delfin Kupa - Monor
2010 május
Előírt egyéni - haladó
1991-es korosztály: Streit Andrea 1. hely
1994-es korosztály: Barnaki Bernadett 4. hely
2000 -es korosztály Király Liliána 3. hely
Előírt gyakorlatsor - páros
1998-as korosztály: Könyves Kata - Orovicza Petra 1. hely, Nyitrai Boglárka - Fazekas Luca 2. hely
1999-es korosztály: Povarnytsyna Paulina - Povarnyicina Alicia 3. hely
2000-es korosztály: Takács Fanni - Szabó Petra 2. hely
Kombinációs kűr versenyszám - junior korosztály: 4. hely
Bakos Viktória - Braunitzer Boglárka - Hetesi Csilla - Simon Zsófia - Halászi Bernadett - Mázik Kinga - Szőts Ildikó - Lovasi Eszter - Horváth Dalma - Pidl Laura
Gyermek Szinkronúszó Kupa 3. fordulója - Szentendre
2010 november
Előírt gyakorlatsor - 1. csoport
utánpótlás korosztály: Rohrbacher Éva 4. hely
Előírt egyéni gyakorlatsor - 2. csoport
utánpótlás korosztály: Divéki Lili 5. hely
Előírt páros gyakorlatsor
gyerek korosztály : Könyves Kata - Orovicza Petra 2. hely, Nyitrai Boglárka - Szabó Ágnes 4. hely, Bankos Alexandra -Povarnytsyna Paulina 5. hely, Szabó Petra - Takács Fanni 6. hely
utánpótlás korosztály: Jurisits Virág - Kelbert Viktória 3. hely
Mini páros kűrverseny - gyerek korosztály
Iványi Helka - Pintér Zsófia 4. hely
Mini csapat kűrverseny - gyerek korosztály
Bakó Dorka - Bársony Kinga - Garamvári Gréta 5. hely
Aqua Kupa - Szentendre
2010 november
Kombinációs kűr versenyszám - junior korosztály: 2. hely
Bakos Viktória - Braunitzer Boglárka - Hetesi Csilla - Simon Zsófia - Mázik Kinga - Lovasi Eszter - Horváth Dalma - Pidl Laura
Honvéd Kupa - Budapest
2010 december
Kötelező elemek - 1. csoport
1999-es korosztály: Povarnytsyna Paulina 2. hely, Bankos Alexandra 3. hely
2000-es korosztály: Király Liliána 1. hely, Szabó Petra 4. hely
2001-es korosztály: Takács Fanni 2. hely, Varga Vivien 3. hely
Előírt gyakorlatsor - 2. csoport
1998-as korosztály: Rohrbacher Éva 1. hely
2000-es korosztály: Rauch Lilla 1. hely, Páiger Cintia 2. hely, Povarnyicina Alicia 3. hely, Siklér Dorina 1. hely, Nagy Júlia 3. hely
E
lőírt gyakorlatsor - 3. csoport
1997-es korosztály: Divéki Lili 3. hely
Mini egyéni kűrverseny - gyerek korosztály
Nyitrai Boglárka 6. hely
Mini páros kűrverseny
gyerek korosztály: Könyves Kata - Orovicza Petra 1. hely, Iványi Helka - Pintér Zsófia 2. hely
utánpótlás korosztály: Kelbert Viktória - Jurisits Virág 2. hely
Mini csapat kűrverseny - gyerek korosztály: 2. hely
Bakó Dorka, Bársony Kinga, Garamvári Gréta, Fazekas Nóra
Kombinációs kűr versenyszám - junior korosztály: 2. hely
Bakos Viktória - Braunitzer Boglárka - Hetesi Csilla - Simon Zsófia - Mázik Kinga - Lovasi Eszter - Horváth Dalma - Pidl Laura